Aktualności

30 lat minęło. Zaczynaliśmy od zera trzy dekady temu z koncepcją wprowadzania na polski rynek nowoczesnych maszyn dla firm oraz urządzeń do ogrodu i dla domu. Kierując się jakością bez kompromisów, zbudowaliśmy ofertę, którą stale dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań rynku. Zbudowaliśmy stabilny i kompetentny Zespół pracowników wsłuchany w potrzeby Klientów. Stworzyliśmy ekspercką Autoryzowaną Sieć Sprzedaży i Serwisu w całej Polsce.

Na ubiegłorocznych Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Zieleni Gardenia 2021 odbył się premierowy pokaz Riderów ZeroSkręt Walker z zapowiedzią wprowadzenia ich na rynek w 2022 roku. Słowa dotrzymaliśmy. Maszyny są już dostępne w naszej ofercie na polskim rynku, a na zakończonej kilka dni temu XVI edycji Gardenii pokazaliśmy 4 maszyny jako przykład szerokiego potencjału riderów Walker.

W styczniu 2022 r. w Nadarzynie koło Warszawy odbyła się ekspozycja targowa dla producentów oraz plantatorów warzyw i owoców - Targi Sadownictwa i Warzywnictwa, które przyciągają profesjonalistów z całej Polski. Tegoroczną, 12. edycję, odwiedziło ponad 11 000 osób. 

Podczas jesiennej edycji Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2021 na stoisku Aries Power Equipment odbyła się premiera profesjonalnych Riderów ZeroSkręt Walker, które będą dostępne na polskim rynku w 2022 roku. Na ekspozycji zaprezentowane zostały wybrane modele tych maszyn, które najlepiej reprezentują określony zakres zastosowania: S18 - kosiarka z koszem i R21 bez kosza przeznaczone dla indywidualnych użytkowników do koszenia trawy w ogrodach, D21d z koszem i H27i bez kosza rekomendowane profesjonalistom.

Zerowy promień skrętu. Przednie kosisko zapewniające koszenie 100% powierzchni. Wymiennie stosowane kosiska, zależnie od sposobu pielęgnacji trawy i panujących warunków. Profesjonalna jakość i wydajność koszenia. Komfort operatora. Wielofunkcyjność. Łatwość konserwacji i serwisowania. Piękne koszenie. To kwintesencja kosiarek WALKER.

Folder Walker

S5 Box