O nas

Kosiarki traktorowe WALKER ZeroSkręt o profesjonalnej jakości i wydajności koszenia są w całości produkowane w Stanach Zjednoczonych. Ich historia sięga lat 70. XX wieku, ale koncepcja konstrukcyjno-techniczna rozwijała się od w lat 30. XX wieku. Stale udoskonalane na bazie gromadzonych doświadczeń i dostosowywane do zwiększających się potrzeb użytkowników, kosiarki traktorowe WALKER są przykładem kompaktowych i wielofunkcyjnych kosiarek o imponującej wydajności, a przede wszystkim – rzeczywistego zerowego promienia skrętu. Kosiarki WALKER cieszą się uznaniem profesjonalnych użytkowników na rodzimym amerykańskim rynku oraz w 28 krajach.

Wyłącznym Dystrybutorem kosiarek traktorowych WALKER w Polsce jest Aries Power Equipment, zaufany dostawca maszyn i urządzeń renomowanych światowych producentów.

Oferta kosiarek jest dostępna u Autoryzowanych Dilerów Wlaker link do listy dilerów, w której wykwalifikowani w zakresie kompleksowej obsługi sprzedaży i serwisu specjaliści służą fachową poradą na temat najwłaściwszego wyboru maszyny z kosiskiem lub kosiskami do konkretnych potrzeb.

ARIES POWER EQUIPMENT

Nowoczesny świat niezawodnej techniki o najlepszych parametrach użytkowych
Aries Power Equipment Sp. z o.o. od blisko trzech dekad wprowadza na polski rynek nowoczesne maszyny i urządzenia Honda oraz wielu innych renomowanych światowych producentów, które są przeznaczone dla użytkowników indywidualnych, profesjonalistów oraz instytucji i służb państwowych. W wyborze producentów - partnerów biznesowych i produktów, firma kieruje się kluczowymi dla użytkowników kryteriami, które są gwarancją niezawodności i wieloletniej eksploatacji, jak najwyższa jakość, wieloletnia niezawodność, innowacyjność rozwiązań zwiększających rentowność eksploatacji, łatwość obsługi i przyjazne dla środowiska działanie maszyn.

Generalny Dystrybutor Maszyn i Urządzeń HONDA w Polsce

Aries Power Equipment, od początku swojego istnienia, zaopatruje polski rynek w szeroką gamę maszyn i urządzeń Koncernu Honda, który od wielu lat jest synonimem najwyższej jakości i liderem światowej myśli technicznej, co potwierdzają międzynarodowe wyróżnienia, np.

  • rankingi „Best Global Brands” (Najlepsze Marki Świata – w 2019r. 29. pozycja),
  • ranking firmy doradczej INTERBRAND ZINTZMEYER & LUX najbardziej ekologicznych marek świata (3. Pozycja w 2012 r.),
  • IBEX Innovation Award 2016 za innowacyjne technologie przyjazne przyszłym użytkownikom zastosowane w silnikach zaburtowych Honda Marine BF4/5/6.


Koncern Honda jest również od lat doceniany za stosowanie rozwiązań przyjaznych dla środowiska i stale pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami problemów związanych ze zmianami klimatycznymi w celu zachowania czystego powietrza i efektywnego wykorzystywania zasobów. Koncern Honda, idąc z duchem potrzeb nowoczesnego świata, rozwija także ekologiczną technikę w ogrodzie proponując nowe urządzenia bateryjne oraz przyjazne dla otoczenia, wyciszone urządzenia spalinowe o ponadnormatywnie obniżonym poziomie emisji spalin. Kosiarki Honda posiadają znak handlowy E-spec - przyjaciel środowiska wyróżniający je za wdrożenie rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Odzwierciedleniem japońskiej jakości jest wydłużony, 5-letni okres gwarancji przyznawany przez Aries Power Equipment klientom indywidualnym, którzy przestrzegają warunków gwarancji.

W ofercie Aries Power Equipment znajdują się urządzenia Honda do pielęgnacji ogrodów, jak kosiarki spalinowe wyposażone w silniki o ponadnormatywnie obniżonym poziomie emisji spalin Super Komfort HRX, IZY HRG, kosiarki dla profesjonalistów PROF HRH oraz kosiarki elektryczne HRE, kosiarki akumulatorowe IZY ON, rodzina robotów koszących Honda Miimo www.miimo.pl, wielofunkcyjne narzędzie Honda Versatool do kompleksowej pielęgnacji zieleni, glebogryzarki, nożyce do przycinania żywopłotów, profesjonalny zestaw Multipro® do pielęgnacji zieleni i utrzymania przestrzeni miejskich, profesjonalny zestaw maszyn do pielęgnacji boisk z nawierzchnią syntetyczną oraz silniki do maszyn, agregaty prądotwórcze oraz motopompy Honda i wyposażone w silniki Honda, rodzina profesjonalnych agregatów prądotwórczych EA z silnikami Honda uzupełniająca ofertę agregatów Honda, odśnieżarki, maszyny do zrębkowania GTS z silnikami Honda, silniki zaburtowe i pontony składane Honda Marine.

Wyłączny Dystrybutor maszyn i urządzeń światowych producentów

Aries Power Equipment jest również wyłącznym dystrybutorem produktów innych renomowanych japońskich i światowych producentów, jak kosiarko-karczownic OREC www.orec.pl , maszyn budowlanych MIKASA www.mikasas.pl, motopomp MATSUSAKA i DAISHIN, agregatów prądotwórczych HIMOINSA i EUROPOWER, wysokoprężnych silników KUBOTA www.kubota.pl, minikoparek AIRMAN, Aries Pump – elektrycznych pomp zatapialnych, przenośnych banków energii.


Twój zaufany dostawca

Firma Aries Power Equipment, współpracując z najlepszymi na świecie producentami i nieustannie doskonaląc kunszt obsługi klienta, zbudowała silną pozycję rynkową wiarygodnego dostawcy cieszącego się zaufaniem indywidualnych i profesjonalnych klientów. Jest również uznanym dostawcą maszyn i urządzeń dla instytucji publicznych oraz służb państwowych - partnerami firmy w Polsce są między innymi: Ochotnicza i Państwowa Straż Pożarna, w tym jednostki włączone do Krajowego Systemu Ratownictwa, MON, MSW, Policja, Państwowa Straż Rybacka, Ratownictwo Morskie, służby ochrony Parków Narodowych, GOPR, WOPR.

Dbamy o komfort klienta

Firma Aries Power Equipment, stosując filozofię i motto przewodnie HONDA „Najpierw człowiek, potem maszyna”, stworzyła w Polsce szeroką sieć ponad 200 Autoryzowanych Punktach Dilerskich i Serwisowych, w których o obsługę klientów dbają wykwalifikowani sprzedawcy i mechanicy. Nad jakością doradztwa przy zakupie i jakością usług posprzedażowych czuwa 40-osobowy zespół Aries Power Equipment, który na bieżąco współpracuje z siecią sprzedaży, klientami i serwisem.

Dzięki magazynowi HONDA w Pniewach, którego wsparciem jest Centralny Magazyn Honda w Belgii, dostępność części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych przy standardowym zamówieniu sięga 97%, a potrzebne do wymiany części są dostarczane do Punktu Serwisowego w terminie do 3 dni. Więcej informacji o Aries Power Equipment i pełnej ofercie.


Nasze strony internetowe:

 

Folder Walker

S5 Box