Z wyrzutem bocznym

Kosisko z wyrzutem bocznym
Szerokość: 91 cm
Liczba noży: 2
Zastosowanie: S14iS18C19C19iD21dB27iT23T27i


Kosisko z bocznym wyrzutem S36 o zwartej konstrukcji jest przeznaczone do pracy w małych, wąskich przestrzeniach. Wydłużona przednia część kosiska zwiększa wydajność oraz jakość cięcia zwłaszcza w trudnych warunkach koszenia. Gumowa końcówka kanału wyrzutowego stanowi funkcjonalną osłonę kosiska i jednocześnie zapewnia prawidłowo ukierunkowany i uporządkowany wyrzut strumienia pokosu.

Jak wszystkie kosiska WALKER, S36 jest skonstruowane również z myślą o łatwej obsłudze, dlatego zastosowano w nim, jak w innych kosiskach, system odchylania kosiska do góry, co zapewnia łatwy dostęp do ostrzy i bezpieczną konserwację noży oraz obudowy.

Kluczowe zalety:

  • Mechaniczna regulacja wysokości koszenia, w przedziałach po 6,35 mm, za pomocą ręcznej dźwigni.
  • Regulowane podnóżki na ramie nośnej zapewniają wygodną jazdę i pracę.
  • Najazd – wysuwana rampa krawężnika o szerokości 101,6 cm umożliwia bezpieczne pokonywanie miejsc z różnicą wysokości, np. krawężników. Nieużywana, jest schowana w ramie nośnej kosiska i pełni funkcję poszerzonego podnóżka.
  • Uchylne ostrza – rozwiązanie zabezpieczające ostrza przed ewentualnym uszkodzeniem wskutek kontaktu z twardą przeszkodą. Ostrza są łatwo demontowane w celu ich konserwacji i naostrzenia.
  • System odchylania kosiska do góry - zapewnia łatwy dostęp do ostrzy i bezpieczną konserwację noży oraz obudowy.

Rodzaje kosisk Walker

Folder Walker

S5 Box