Aktualności

Za parę dni, 23 – 25 listopada br. w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, na które serdecznie Państwa zapraszamy w imieniu organizatora i naszego zespołu. Czekamy na Państwa w pawilonie 5 na stoisku nr 88!


Gardenia jest najważniejszym w roku i największym wydarzeniem targowym w branży ogrodniczej. Oferują odwiedzającym bogaty program edukacyjny i bardzo szeroki wachlarz rozwiązań technicznych w ogrodzie. Organizowane w terminie jesiennym umożliwiają poznanie nowości technicznych, ich przemyślenie w trakcie zimy i podjęcie trafnej decyzji zakupowej na nowy sezon.

Spotkajmy się na Gardenii

Jesteśmy wystawcą Gardenii od wielu lat i ceniąc spotkania z Państwem na naszym stoisku, przygotowujemy ekspozycję tak, by odpowiadała Państwa oczekiwaniom. Cieszy nas każda Państwa wizyta i zainteresowanie proponowanymi urządzeniami i maszynami, które ułatwiają Państwu pracę. Imponujące zainteresowanie ekspozycją Riderów ZeroSkręt Walker na Targach Gardenia 2022 zainspirowało nas do zwiększenia tej ekspozycji w tym roku. Ridery Walker są produkowane w całości w USA, a ich praktycznym wyróżnikiem jest system wymiennych kosisk, dzięki czemu maszyny te koszą w pięknym stylu i z pięknym efektem trawniki w ogrodach, duże powierzchnie w ośrodkach sportowo-rekreacyjnych i przestrzeniach zieleni miejskiej. Warto odwiedzić nasze stoisko, by osobiście zobaczyć różne typy kosisk przednich, sprawdzić system Tilt-Open i Tilt-Up, poczuć komfort operatora czyli fotel i cały system obsługi maszyny!

Pozostała część ekspozycji będzie przeznaczona na japońskie kosiarko-karczownice Orec www.orec.pl do koszenia wysokich i bardzo wysokich traw, gęstych zarośli z rozdrabnianiem pokosu oraz na ofertę Honda. Będziecie Państwo pierwszymi w Polsce osobami, które będą miały okazję zobaczyć nowe na polskim rynku maszyny Orec, jak kosiarka rotacyjna z ramieniem bocznym RMK180, bijakowa z podestem operatora ZHR800 i glebogryzarka AR650.

Natomiast wśród urządzeń Honda zaprezentujemy glebogryzarki Honda o kompaktowej konstrukcji z innowacyjnym patentem Honda – Systemem Aktywnych Obrotów (ARS), pompy do nawadniania upraw i osuszania terenu w przypadku zwalczania skutków podtopień, agregaty prądotwórcze - Honda z inwerterową stabilizacją napięcia i częstotliwości i agregaty prądotwórcze EA o jakości Honda, które uzupełniają ofertę Honda w tej grupie urządzeń w przedziale mocy 3 – 6 kW do zasilania elektronarzędzi, kosiarka traktorowa Honda HF 2625 HME  rocznik 2020, roboty koszące Honda Miimo, kosiarki akumulatorowe Honda z funkcją mulczowania i kosiarki spalinowe Super Komfort.

Serdecznie zapraszamy Państwa na GARDENIĘ i na nasze stoisko nr 88 w pawilonie 5!


GARDENIA
23 – 25 listopada 2023 r
Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie
Stoisko 88, pawilon 5


Czwartek /piątek – godz. 10.00 – 16.00. Tradycyjnie są to dni dla profesjonalistów branży ogrodniczej
Sobota – godz. 10.00 – 15.00, dzień dla szerokiej publiczności.

Więcej informacji o Targach, programie konferencji, biletach. 

Folder Walker

S5 Box