Aktualności

Trawniki na terenach sportowych, rekreacyjnych, w ośrodkach wypoczynkowych pełnią funkcję użytkową i estetyczną stając się wizytówką obiektu. Pielęgnacja takich trawników wymaga zastosowania kosiarek, które zapewnią wysoką wydajność, szybkość koszenia, zwinność niezależnie od ukształtowania terenu, wygodną funkcjonalność oraz łatwość obsługi podczas koszenia i serwisowania. Wszystkie tego typu wymogi spełniają ridery ZeroSkręt Walker C19 i C19i.


Ridery ZeroSkręt Walker C19

Ridery ZeroSkręt Walker C19 i C19i to jedne z najbardziej zwrotnych riderów Walker, które sprawdzają się na równej powierzchni jak i na zboczach, wąskich zakrętach, na powierzchniach o urozmaiconym ukształtowaniu powierzchni, w przestrzeniach otwartych i z wieloma nasadzeniami. Zapewniają nie tylko dokładność i wydajność koszenia, ale także imponujący efekt pięknej trawy.


Ridery ZeroSkręt Walker C19 i C19i to maszyny o prawie identycznych parametrach - różnią się jedynie silnikiem: w C19 zastosowano silnik na benzynę Kohler CH620, zaś w C19i - Kohler EFI ECH630. Każdy z silników zapewnia moc maksymalną 19 KM i jest chłodzony powietrzem. Maszyny wyposażone w zbiornik paliwa o pojemności ponad 15l, bardzo duży kosz 246l oraz wymiennie stosowane kosiska zbierające lub mulczujące zapewniają możliwość dostosowania sposobu pielęgnacji trawników do potrzeb, czyli z opcją zbierania pokosu do kosza lub z opcją mulczowania.

Ridery C19 i C19i współpracują z przednimi kosiskami zbierającymi pokos z rodziny C o szerokości roboczej 91/107/122 cm. Kosiska są wyposażone w 2 noże i regulację wysokości koszenia. Dodatkowym udogodnieniem ich konstrukcji jest wysuwana rampa krawężnika, która zapewnia bezpieczny przejazd przez miejsca z różnicą wysokości. Wszystkie kosiska C posiadają również mankiet kierujący pokos wprost pod noże oraz system odchylania kosiska do góry, który ułatwia dostęp do noży i zapewnia bezpiecznie wygodne serwisowanie.

Ridery ZeroSkręt Walker C19 w akcji

Kosiska mulczujące, z którymi współpracuję ridery C19 i C19i, są wyposażone w 2 noże, w mechaniczną regulację wysokości koszenia , regulowane podnóżki na ramie nośnej oraz system odchylania do góry. DO C19 i C19i zalecane są kosiska mulczujące o szerokości 91/107/122 cm.

Ridery ZeroSkręt Walker C są dostępne w Autoryzowanych Centrach Walker, gdzie również można zamówić bezpłatny pokaz wybranych maszyn na własnym terenie.

Folder Walker

S5 Box