Aktualności

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznej edycji Targów GREEN AREA SHOW, które odbędą się 7 – 9 września br. w Mostkach k/Świebodzina (woj. lubuskie). Targi te są skierowane do profesjonalistów i wszystkich osób zainteresowanych techniką w branży ogrodniczej i komunalnej. Podstawową zaletą wydarzenia jest możliwość dokładnego obejrzenia maszyn oraz ich przetestowanie. Organizator zapewnia także interesujący program konferencji i seminariów branżowych.


Spotkajmy się na Green Ares Show 2023!

Na GaShow 2023 zaprezentujemy przekrój naszej oferty ogrodowych Riderów ZeroSkręt WALKER przeznaczonych do koszenia trawników każdego formatu. Są to wyjątkowo zwinne i wydajne maszyny z koszem lub bez, o konstrukcji ramowej (spawana) zawierającej podzespoły najwyższej jakości, wyposażone w silniki dużej mocy oraz praktyczny system wymiennych kosisk przednich – każda kosiarka współpracuje z kilkoma typami kosisk zbierających, z wyrzutem bocznym lub mulczujących. Kosiska są skonstruowane z myślą o efektywności koszenia i łatwej obsłudze, dlatego zastosowano w nich system odchylania kosiska do góry, który zapewnia łatwy dostęp do ostrzy i bezpieczną konserwację noży oraz obudowy. Prace konserwatorskie ułatwiają też nadwozia typu Tilt-Open i Tilt-Up umożliwiające szybki dostęp do silnika i układu napędowego.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy jaką maszynę wybrać do indywidualnych potrzeb.


GREEN AREA SHOW
7 - 9 września 2023 r.
Mostki k/Świebodzina
(woj. lubuskie)Szczegółowe informacje o wydarzeniu: https://gashow.pl/pl/

Folder Walker

S5 Box