Aktualności

Ridery ZeroSkręt Walker imponują przede wszystkim jakością i amerykańską filozofią pięknego koszenia (produkowane w całości w USA), którą należy rozumieć jako efekt pięknego trawnika i bardzo łatwego koszenia.

Zalety koszenia przednim kosiskiem

W przypadku tych riderów wszystko jest „easy”. Zerowy promień skrętu, pełna ergonomia obsługi, profesjonalna jakość, trwałość i wydajność koszenia, konstrukcja oparta na ręcznie spawanej ramie, łatwość serwisowania - tylko niektóre z zalet kosiarek Walker, których potwierdzeniem są tysiące maszyn koszących trawniki w kilkudziesięciu krajach świata. Kwintesencją Riderów Walker jest bardzo praktyczny system wymiennych kosisk przednich - zbierających/ mulczujących/ z wyrzutem bocznym, który zapewnia skoszenie 100% powierzchni!

Ridery ZeroSkręt z USA

Konstrukcje maszyn do koszenia różnią się m. in. umiejscowieniem agregatu tnącego, który może być środkowy lub przedni. Każde rozwiązanie ma swoje zalety, ale koncepcję przedniego koszenia do perfekcji doprowadził Walker – producent Riderów ZeroSkręt z USA.

System wymiennych kosisk przednich zwiększa funkcjonalność maszyn. Szeroki wybór kosisk jest dostosowany do sposobu pielęgnacji trawy, kondycji i gatunku trawy, do panujących warunków i do modeli kosiarek. Zaletą takiego rozwiązania jest łatwe łączenie ridera z wybranym kosiskiem, zwinne manewrowanie maszyną i zerowy promień skrętu, szerokie pole widzenia operatora, który dokładnie widzi efekty koszenia zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach.

ridery ZeroSkręt Walker

Dostępne w naszej ofercie ridery ZeroSkręt Walker współpracują z kosiskami ze standardową lub rewersyjną rotacją ostrza, agregatami z tylnym wyrzutem i agregatem typu Multi-Deck, czyli jedno kosisko zamiast dwóch. Każda z maszyn ma przypisany wybór kosisk przednich o szerokości roboczej dostosowanej do danego ridera.

Zapraszamy do Autoryzowanych Centrów Walker, w których nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą wybrać maszynę spełniającą państwa potrzeby.

Folder Walker

S5 Box