Aktualności

Rider Walker S18 to maszyna z koszem przeznaczona do sprawnego koszenia trawników średniego i dużego formatu na posesjach. Równie sprawnie i zwinnie sprawuje się w koszeniu małych fragmentów trawników o różnych kształtach, które często są dodatkową ozdobą ogrodów. Dzięki zwinności, zwrotności i wydajności S18, trawnik jest skoszony prawie w mgnieniu oka, i w linii prostej, i wokół klombów, drzew, małej architektury ogrodowej...

Rider Walker S18 to maszyna z koszem

Rider ZeroSkręt Walker S18 o konstrukcji opartej na ręcznie spawanej ramie z elastyczną ramą nośną jest wyposażony w silnik Briggs&Stratton Vanguard o mocy 18 KM, kosz o pojemności 246l, bardzo praktyczny system wymiennych kosisk przednich, odchylane kosisko i nadwozie (łatwy dostęp do ostrzy, silnika i układu napędowego), wygodnie ergonomiczny układ kierowniczy z kontrolą prędkości. Wydajność koszenia zapewnia profesjonalny system zbierania trawy Grass Handling System® (GHS), zaś oscylacyjna rynna PowerFil® z sygnalizacją pełnego kosza Grass-Pak® zapewnia łatwe zarządzanie opróżnianiem kosza z pokosu.

Rider S18 jest dostępny z 4 rodzajami kosisk

Najbardziej praktyczną zaletą maszyny, i wszystkich Riderów Walker, jest system wymiennych kosisk przednich oraz przystosowanie maszyny do łączenia z szerokim wachlarzem dodatkowego osprzętu do pracy w ogrodzie. Rider S18 jest dostępny z 4 rodzajami kosisk zbierających trawę, 4 rodzajami kosisk mulczujących oraz z 3 rodzajami kosisk z wyrzutem bocznym o szerokości roboczej 91/107/122 cm. Kosiska zbierające trawę doskonale sprawdzają się już na początku wiosny, gdy w trakcie procesu rewitalizacji trawnika, teren trzeba oczyścić z liści.

system wymiennych kosisk


Poznaj potencjał ridera ZeroSkręt Walker - S18.

Zapraszamy również do poznania zalet koszenia kosiskiem przednim. Informacje o kosiskach, ich rodzajach i przeznaczeniu znajdują się w sekcji „Kosiska”.

Centrum Walker

Wszystkich zainteresowanych riderami ZeroSkręt Walker, ich przetestowaniem na swoim terenie zapraszamy do kontaktu z Autoryzowanym Centrum Walker. Nasi wykwalifikowani eksperci doradzą wybór ridera i kosiska/kosisk dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Autoryzowane Centra Walker zapewniają również sprawną usługę konserwacyjno-serwisową i łatwy dostęp do materiałów eksploatacyjnych.


Znajdź swojego eksperta Riderów ZeroSkręt Walker - Autoryzowane Centra Walker

Folder Walker

S5 Box